Dobre początki

Cięcie, gięcie, projektu dopięcie

Nawet najtrwalsze materiały, takie jak metal, da się kształtować według własnej woli, tym zajmuje się forma CNC Art, natomiast naszym zadaniem było ukształtować koncepcję według woli klienta. Myśl, pomysł i ideę, które są tak ulotne i delikatne, że sama ingerencja może je obrócić w pył, albo wręcz przeciwnie: pomysły, które są nieoszlifowane, harde i wymagające mocnego zmodyfikowania, bez cackania się z nimi. Projektowanie stron internetowych dla biznesów z okolic Katowic to zawsze jest dla nas przyjemność, ale też wyzwanie. Region ten słynie z niezwykle wymagających przedsiębiorstw, dlatego musieliśmy dać z siebie wszystko i pokazać na co naprawdę nas stać. Oto, jak szorstki pomysł, przycięliśmy i przemieniliśmy w przyjazną dla odbiorcy ofertę.

strona-internetowa-cncart1.jpg
...
Strona internetowa

Przycięta idealnie na wymiar

Największą i najważniejszą częścią pracy dla tego klienta było stworzenie strony internetowej: nowoczesnej, przyjaznej odbiorcy. To witryna twarda i stabilna niczym metal, ale też atrakcyjna jak stalowa rzeźba. Postaraliśmy się, aby łączyła w sobie wszystkie najlepsze cechy użytecznych witryn-wizytówek branżowych. Dla CNC Art przygotowaliśmy miejsce w Sieci, które przyczyni się do ich sukcesu!

strona-internetowa-cncart2.jpg
...
strona-internetowa-cncart3.jpg
...
strona-internetowa-cncart4.jpg
...
Ikony & infografiki

Jak wyryte w metalu znaki

Sama strona www to zaledwie korpus, stelaż na którym opiera się cała oferta. Podobnie jak metal może być przycięty w różne formy i ozdobiony na różnorakie sposoby, tak i witryna powinna zawierać pewne udogodnienia i uatrakcyjnienia. W tym przypadku były to infografiki, czyli elementy graficzno-hasłowo-tekstowe, wzbogacające i rozjaśniające treść. Infografiki to nasza specjalność – można powiedzieć, że wręcz nasz znak rozpoznawczy.

strona-internetowa-cncart5.jpg
...
Dobre zakończenie

Gdy uznaliśmy, że JEST dobre

Kształtowanie stron, grafik i koncepcji jest jak rzeźbienie w metalu: długie, mozolne, ale niezwykle satysfakcjonujące. Po godzinach, dniach i tygodniach wklepywania linijek kodu i przygotowywania grafik, następuje ten moment, w którym możemy wszystko poskładać, a następnie zaprezentować efekty klientowi. Na koniec pozostaje jeszcze nadanie ostatnich szlifów, nabłyszczenie i wypolerowanie monitora. No może bez tego ostatniego, choć przyznajemy – na wypolerowanym ekranie nasze projekty stron prezentują się jeszcze lepiej, co potwierdzają Katowice i okolice!

...
©2021 InPhoTech. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.