Projekt szybki
nieco wściekły i z pewnością niepowtarzalny

To był dzień jak co dzień i nic nie zapowiadało, że przyjdzie nam zmierzyć się z niezwykle intrygującym wyzwaniem. Usłyszeliśmy ryk silnika i pisk opon, następnie delikatne skrzypienie drzwi wejściowych, a potem hasło-klucz „potrzebujemy strony internetowej. Mocnej jak sam diabeł! Najlepiej designerskiej, kojarzącej się z motoryzacją i wykonanej w kilku wersjach językowych!”. I tak się to zaczęło. Myśleliśmy, projektowaliśmy, przerzucaliśmy się koncepcjami… to musiało być coś nietypowego. I w końcu nas olśniło, a efekty prezentujemy poniżej. Główną częścią tej pracy było projektowanie strony dla designera motoryzacyjnego Carlex Design z Bielska-Białej. Witryna musiała nie tylko przedstawiać ofertę dla polskich i zagranicznych klientów, ale przede wszystkim inspirować odbiorców. W końcu o to w tym wszystkim chodzi… O INSPIRACJĘ!

Strona internetowa
Na początku zawsze jest koncepcja

Wbrew pozorom nasza praca i praca Carlex Design są do siebie zbliżone. My projektujemy strony, oni projektują elementy wyposażenia i dekoracji dla pojazdów i motocykli. Na początku obu procesów jest wiele pomysłów i koncepcji, a następnie mozolne wykonywanie ustalonych wytycznych. Strona, którą przygotowaliśmy musiała być doskonała, tak samo jak produkty tworzone przez wspomnianą markę, a nawet lepsza, bo musiała uwzględniać kilka wersji językowych: polską i angielską, wraz z copywritingiem, by oferta dotarła do szerszego grona odbiorców.

#carlexdesign
Design strony internetowej

Image
...

#carlexdesign
Design strony internetowej

Image
...

#carlexdesign
Design strony internetowej

Image
...

#carlexdesign
Design strony internetowej

Image
...

#carlexdesign
Design strony internetowej

Image
...

Na końcu pozostaje
zadowolenie i uczucie satysfakcji

Projektowanie stron to nasz konik. Firma z Bielska-Białej postawiła przed nami trudne zadanie. Ale ponieważ zajmujemy się tym na co dzień, plan po prostu nie mógł się nie udać. Żaden projekt nie jest ukończony, dopóki my tak nie uznamy. Do momentu, gdy sami tego nie poczujemy, a klienta nie powalimy z wrażenia na kolana, wciąż pracujemy i szlifujemy detale. Wszystko dlatego, że nie pozwalamy sobie na wypuszczanie półproduktów i niedokończonych dzieł. W tym przypadku nie było inaczej. Teraz już wiemy, że było warto.

Odwiedź stronę klienta: https://www.carlexdesign.com

#M.