Start projektu
Od pasjonatów dla pasjonatów

Zawsze największą radość sprawiają nam prace wykonywane dla osób, które są nie tylko przedsiębiorcami, ale przede wszystkim pasjonatami tego, co robią. Dla naszego zespołu tworzenie stron internetowych i grafik jest nie tylko sposobem na zarabianie pieniędzy, ale również hobby, zupełnie jak dla bielskich motocyklistów – ich działalność, która również jest w pierwszej kolejności fanowska. Z tego względu, gdy przedstawiciel stowarzyszenia zgłosił się do nas z prośbą o przygotowanie dla nich strony internetowej, nie pozostało nic innego, jak zatankować naszą kreatywność do pełna, dodać gazu i na pełnej prędkości przystąpić do realizacji. To była naprawdę ostra jazda bez trzymanki i bez zapiętych pasów...

#carlexdesign
Design strony internetowej

Image

Projekt logotypu
Pęd, moc, wolność, adrenalina!

Fani jednośladów wiedzą – nie ma nic bardziej ekscytującego niż zasiąść na stalowym rumaku, odpalić silnik i dodać gazu. To uczucie, którego nie da się opisać. My jednak musieliśmy się zmierzyć z zadaniem oddania tych wrażeń w jednym znaku graficznym – tym najważniejszym, po którym rozpoznawana jest marka.

#carlexdesign
Design strony internetowej

Image

Strona www + wykonanie
...jak Tommy Lee Jones w Ściganym

Mocna, szybka, dynamiczna, niedościgniona – taka właśnie powinna być wirtualna wizytówka stowarzyszenia, którego głównym celem jest promocja sportów motocyklowych. Zadbaliśmy o to, by zapadała w pamięć i przyciągała zarówno pasjonatów jednośladów, jak i potencjalnych inwestorów, pragnących włączyć się w akcje charytatywne. Podsumowując: stworzyliśmy propozycję, która jest jak bulterier, jak wściekły byk… Wierzymy, że dzięki odświeżonemu projektowi strony internetowej, grupa poszerzy grono sympatyków, wychodząc poza Bielsko-Białą.

#carlexdesign
Design strony internetowej

Image
...

#carlexdesign
Design strony internetowej

Image
...

#carlexdesign
Design strony internetowej

Image
...

#carlexdesign
Design strony internetowej

Image

Meta projektu
Mocna strona dla mocnej ekipy

Chociaż ten projekt nie był rozbudowany, postaraliśmy się, aby dostarczyć Bielskim Motocyklistom witrynę z efektem WOW, taką która robi wrażenie i na pasjonatach sportów motocyklowych, i na osobach luźno związanych z jednośladami, i na partnerach biznesowych; stronę, po obejrzeniu której aż chce sie oderwać od biurka, zasiąść na motorze i pognać przed siebie, nie zważając na nic; miejsce w Sieci, które stanie się ich domem i okazją do onlinowych spotkań. To co, gotowi na poczucie niebezpiecznej prędkości?

#M.