Idea projektu

Wyjątkowe produkty wymagają wyjątkowej oprawy

Praca nad luksusowymi markami sprawia nam niesamowitą radość, gdyż oznacza możliwość wykonania czegoś znacznie więcej niż brandingu i standardowej oprawy graficznej. To przede wszystkim okazja do rozwinięcia skrzydeł i zaproponowania nieszablonowych rozwiązań. Czy wiedzieliście, że wentylatory można wykorzystać jako element nowoczesnej sztuki? My też nie, dopóki nie zaczęliśmy pracy nad projektem dla firmy Awenta, a była to ciekawa, ambitna i pouczająca przygoda, o której chcielibyśmy tutaj nieco opowiedzieć. Efektem naszych starań jest nowa strona z perswazyjnymi tekstami, atrakcyjnymi zdjęciami oraz prezentacjami produktów 360°. Dzięki takiemu projektowi strony internetowej, firma pozytywnie wyróżnia się spośród innych, nie tylko w okolicy Warszawy.

awenta-kompozycja.jpg
...
Design Marki

Każdy szczegół dopieszczony

Ten bezapelacyjnie wyjątkowy projekt nie byłby gotowy bez drobiazgów spinających brand design w spójną całość. Wiedząc, że liczy się każdy szczegół, z niezwykłą pieczołowitością przygotowaliśmy dokumenty firmowe i elementy zewnętrznej identyfikacji wizualnej. Tak wyposażeni przedstawiciele handlowi z pewnością zrobią dobre wrażenie na przyszłych klientach.

brand-awenta1.jpg
...
brand-awenta2.jpg
...
brand-awenta3.jpg
...
brand-awenta4a.jpg
...
brand-awenta4b.jpg
...
brand-awenta4c.jpg
...
brand-awenta4d.jpg
...
kalendarz-awenta.jpg
...
wizualizacja-awenta.jpg
...
wizualizacja-awenta2.jpg
...
wizualizacja-awenta3.jpg
...
Strona www

Wirtualny pokaz sztuki

Chcieliśmy, aby witryna internetowa i oferta wzajemnie się uzupełniały, tak aby klient odwiedzający salon on-line, mógł oczami wyobraźni zobaczyć, jak wentylator będzie się prezentował u niego w mieszkaniu. A ponieważ firma dostarcza ekskluzywne rozwiązania z zakresu wentylacji pomieszczeń, również ich strona powinna taka być.

www-awenta1.jpg
...
www-awenta2.jpg
...
www-awenta3.jpg
...
www-awenta4.jpg
...
www-awenta5.jpg
...
Retusz artystyczny

Zdjęcia, które pokazują więcej

To właśnie zaproponowaliśmy po otrzymaniu zdjęć produktowych. Ponieważ oferta firmy jest nietypowa, konieczne było podrasowanie fotografii tak, by korzystniej przedstawiały produkt. Wiele takich fotomanipulacji wykorzystaliśmy podczas tworzonej strony internetowej, otrzymując w ten sposób perswazyjną i ciekawą wizualizację koncepcyjną wystroju wnętrz. Prawda, że tak przedstawione produkty wyglądają o wiele lepiej?

fotomanipulacja-awenta1.jpg
...
fotomanipulacja-awenta2.jpg
...
fotomanipulacja-awenta3.jpg
...
fotomanipulacja-awenta4.jpg
...
fotomanipulacja-awenta5.jpg
...
fotomanipulacja-awenta6.jpg

więcej projektów w dziale kunszt / retusz artystyczny

...
Aby pokazać to, co najważniejsze…

Ikonografia & infografika

...konieczne jest odpowiednie operowanie obrazem i tekstem. To właśnie dlatego infografiki doskonale sprawdzają się jako skuteczna forma przekazu. Prosto i klarownie możemy w ten sposób przedstawić wszystkie plusy produktów, które zasługują na wyróżnienie. Przygotowaliśmy zestaw produktowych infografik, znacznie uatrakcyjniających ofertę.

infografiki-awenta1.jpg
...
infografiki-awenta2.jpg
...
infografiki-awenta3.jpg
...
Samolot firmowy

Wisienka na torcie

Nieczęsto zdarza się wykonywać takie projekty, a ten zasługuje na wyjątkowe podkreślenie. Z prawdziwą przyjemnością przygotowaliśmy wizualizację samolotu firmowego. Właśnie tak wygląda ucieleśnienie prestiżu. Nie pozostaje teraz nam nic innego, jak spoglądać w chmury i z niecierpliwością wyglądać przelotu tego samolotu nad naszymi głowami.

brand-awenta5.jpg
...
brand-awenta6.jpg
...
gift-awenta1.jpg
...
Grafika na stoiska targowe

Jak zainteresować partnerów biznesowych?

Takie pytanie padło z ust klienta podczas omawiania szczegółów projektu, a ponieważ zbliżały się targi handlowe, na których Awenta będzie wystawcą, zaproponowaliśmy wykonanie grafik na banery i materiały reklamowe, które staną się pomocne podczas prezentacji oferty, nawiązywania kontaktów biznesowych i korzystnie wpłyną na wizerunek marki.

targi-awenta1.jpg
...
Efekty udanej współpracy

Wszystko, co dobre kiedyś się kończy

Mimo, że projektowanie stron internetowych i opracowywanie SIW jest dla nas codziennością, współpraca z firmą Awenta spod Warszawy była nie tylko bardzo ciekawym przeżyciem, ale również pouczającą historią o tym, że nawet zwyczajne przedmioty mogą być zaprojektowane w niezwykły sposób. Dlatego do realizacji podchodziliśmy z prawdziwie artystycznym nastawieniem. Pragnęliśmy, aby zarówno strona www, jak i wszystkie dodatkowe elementy wyróżniały się na tle konkurencji i podkreślały prestiż marki. Jak nam to wyszło?

Odwiedź stronę klienta: http://www.awenta.pl

...
©2021 InPhoTech. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.