Wstęp
TEMAT: WODA!!!

Temat znany, oczywisty, trochę nudny, ale czy na pewno… Przecież pijemy codziennie, minimum 2 litry, używamy co chwilę, znamy zalety, skład, nic nas w niej nie może zaskoczyć! W butelkach, szklance, kranowa, filtrowana, źródlana, mineralna i tak wyliczamy, a tu wskakuje nam alkaiczna, prozdrowotna, dla diabetyków! Lekki szok, nowość, którą trzeba pokazać światu. Tak oto zaczyna się praca nad krystalicznie czystym projektem dla AQUA DIABETICA.

Strona internetowa
PRZEJRZYSTA- JAK SAMA WODA

Burza mózgów nad szklanką wody i to nie byle jakiej… Najważniejszy cel- strona ma być czysta, przejrzysta, ale i naturalna jak sam produkt. Główny cel- pokazanie właściwości prozdrowotnych i podkreślenie, że woda to życie. Skupiliśmy się na grafikach pokazujących, jak ważna jest woda w budowie zdrowej codzienności, witalności i siły na długie lata. Wszystko utrzymane w czystych, naturalnych barwach, z tekstami w kolorach bieli i błękitu kojarzącymi się z wodą. Krótkie hasła na stronie podkreślają to co najważniejsze, jednak nie zasłaniają tego co najistotniejsze- wartościowego produktu i jego mocy!

Image
...
Image
...
Image
...
Image
...
Image
...
Image
...
Image
...
Image
...
Image
...
Image
...
Image
...
Image

Ikony & infografiki
KAŻDA KROPLA MA ZNACZENIE

Testy, grafiki, fotomanipulacje to składowe projektu każdej naszej strony, jednak dla nas to za mało. Dbamy o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Dla nas liczy się detal, każda ikonka…a jaka może być przy wodzie? Kropelka!!! Więc ikonki są delikatne i utrzymane w minimalistycznym stylu, właśnie takie pojawiły się w tym projekcie.

Image

Retusz artystyczny
Zjawiskowa grafika

...

Logo i dokumenty
PROSTE,BO WSZYSTKO JASNE

Projekt logo to kwintesencja prostoty- sama nazwa produktu jest utrzymana w kolorach bieli i błękitu, delikatnie podrasowana przez grafika motywami kropel wody, które później naturalnie zsynchronizowały się z projektem strony. Spójnie i przejrzyście, bo czerpaliśmy inspirację z jednego źródła!

Image
...
Image
...
Image
...
Image

Zakończenie projektu
NAWODNIENI I ZDROWSI!

Jak w nagłówku, ten projekt wyszedł nam na zdrowie! Pozytywnie zaskoczeni, pełni sił i mądrzejsi możemy podsumować naszą pracę. Wyszło nam wszystko tak, jak założyliśmy. Podkreśliliśmy wszystkie oczywiste zalety produktu, połączyliśmy projekty logo, etykiety oraz strony używając wspólnych czystych formy i prostego przekazu. Jak to z wodą, wszystko wyszło przejrzyści, a z nauki dla nas- nawodnienie w pracy to postawa, od razu mamy czystsze myśli i spływają na nas nowe pomysły i projekty.

#M.