Milusiński projekt
Do serca przytul psa

Ten projekt wykonaliśmy z prawdziwą radością – uwielbiamy psiaki i koty – podobnie jak firma Animal Service, która zgłosiła się do nas z prośbą o wykonanie strony internetowej i infografik na nią. Warszawskie przedsiębiorstwo zajmuje się dostarczaniem najwyższej jakości, zdrowej karmy dla psów i kotów. Przyświeca im misja wspomagania właścicieli w wyborze właściwej karmy, bo ma to ogromne znaczenie dla zdrowia i samopoczucia zwierzaków. Uwielbiamy takich ludzi z pasją! Dlatego, mając w myślach nasze kociaki i psiaki, przystąpiliśmy do wykonania zadania z determinacją godną kotka błagającego o jedzenie pod lodówką.

Image

Strona internetowa
Koty i psy jednak się lubią…

…przynajmniej na stronie Animal Service. Przygotowaliśmy stronę w dwóch głównych kolorach: czerni i czerwieni, uznawanych za przeciwstawne, jak psy i koty, któ®r rzekomo się nie lubią, a do tego trochę bieli. Dodaliśmy mnóstwo zdjęć kotów i psiaków – samych, razem, z właścicielami. Nigdy nie za mało słodkich fotek kociaków i psów, prawda? Na stronie głównej duże fotografie przybliżają się do odbiorcy, co daje fajny efekt bliższego kontaktu z futrzastymi przyjaciółmi. Warto też wspomnieć, że nie tylko koty i psy mają swoje miejsce na stronie Animal Servcie – poszczególne marki karm ilustrują inne zwierzaki, od wilka przez barana, po indyka. Prawdziwy zew natury!

Image
...
Image
...
Image
...
Image

Infografika
Nawet zwierzak by zrozumiał

Dodaliśmy zabawne ikonki biało-czerwone prezentujące np. psiaka z kością, by zwizualizować korzyści oferty karm, a także infografiki – połączenie sloganów i obrazu – by przedstawić liczbowe dane potwierdzając wiarygodność firmy i jej bogatą ofertę. Nawet zwierzak by pojął tak przedstawione dane!

Image

Podsumowanie działań
Weź na kolana kota

Są powody do mruczenia lub radosnego merdania ogonem. Projekt wyszedł nam całkiem niezły – mówiąc skromnie – i zgodny z założeniami. Funkcjonalna strona ze wszystkimi informacjami o zdrowym żywieniu psów i kotów w estetycznej czerwono-czarnej formie okraszonej uroczymi zdjęciami zwierzaków, efektywnymi infografikami wzbudzającymi zaufanie klientów oraz ikonami świetnie ilustrującymi korzyści z wybrania oferty Animal Service. Twój kot lub pies kupowałby na pewno karmy od Animal Service!

#M.