Projekt z rozmachem dla nowoczesnej, wizjonerskiej firmy

oferującej biznesowe rozwiązania

W biznesie liczy się wiele rzeczy, ale najważniejsze z nich to: pomysł oraz dotarcie do jak największego grona potencjalnych odbiorców. Z tym pierwszym firma Alfavox radzi sobie bardzo dobrze, gdyż ich rewolucyjne rozwiązania biznesowe to pomysł pierwsza liga. Jeżeli natomiast chodzi o dotarcie do odbiorców, tutaj wkraczamy my, w pełnym uzbrojeniu graficznym i koderskim, niczym nie skrępowani, gotowi do działania, by wypromować stronę internetową nie tylko w Bielsku-Białej, ale i w całej Polsce. Bo przecież współczesny biznes nie ogranicza się wyłącznie do jednej lokalizacji. Jak do tego podeszliśmy? Z roooozmachem i na wypasie! Przygotowaliśmy serię projektów graficznych na stronę www, do fotomanipulacji i infografik reklamowych, przedstawiających zakres działania firmy, misję i jej najmocniejsze cechy. Wypunktowaliśmy je jasno i trafnie, jak na strzelnicy, za każdym razem trafiając w dziesiątkę. Efekty przedstawiamy poniżej.

alfavox1.jpg
...
Grafika do strony www

Bo liczy się nie tylko wnętrze

Strona internetowa bez grafiki jest po prostu pustą, cyfrową przestrzenią. Mimo iż sam projekt był już gotowy, musieliśmy ubrać go w porządny, profesjonalny strój biznesowy, czyli grafikę do strony internetowej, aby firma, która ma swoje oddziały w Bielsku, Poznaniu i Warszawie, mogła profesjonalnie zaprezentować się swoim obecnym i przyszłym klientom. Jeżeli kod strony to jej dusza i serce, to szablon graficzny jest jej ciałem. Możemy więc śmiało powiedzieć: „To żyje! Muahahaha!”.

Każde zdjęcie przedstawia jakiś obiekt lub scenę. Pospolite, zwykłe fotografie nie wywołują jednak efektu „wow”, o który nam chodzi. Fotomanipulacje to przerobienie sceny na zdjęciu, które sprawi, że szczęka opada. To efekty sci-fi, dodanie nieistniejących obiektów, zmiana perspektywy, kolorystyki i ogólne ulepszenie zdjęcia. Bawimy się grafiką dopóty, dopóki nie nagniemy zdjęcia do wizji spójnej z całą oprawą graficzną.Każde zdjęcie przedstawia jakiś obiekt lub scenę. Pospolite, zwykłe fotografie nie wywołują jednak efektu „wow”, o który nam chodzi. Fotomanipulacje to przerobienie sceny na zdjęciu, które sprawi, że szczęka opada. To efekty sci-fi, dodanie nieistniejących obiektów, zmiana perspektywy, kolorystyki i ogólne ulepszenie zdjęcia. Bawimy się grafiką dopóty, dopóki nie nagniemy zdjęcia do wizji spójnej z całą oprawą graficzną.

alfavox2.jpg
...
alfavox3.jpg
...
alfavox4.jpg
...
alfavox5.jpg
...
alfavox6.jpg
...
alfavox7.jpg
...
Koniec końców liczy się to

jak całość wspólnie się uzupełnia

Każdy element, który wykonaliśmy, każda grafika i slogan są spójne, dlatego tak dobrze działają na korzyść marki i przyciągają uwagę odbiorców. Naszą specjalizacją jest nie tylko tworzenie stron www, ale również – a może przede wszystkim – projektowanie graficzne materiałów wywołujących efekt WOW, wytrzeszcz oczu i falę gorącego: ja też chcę takie mieć! Nasi spece-koderzy, graficy-magicy i pozostali specjaliści od wszystkiego, dokładają wszelkich starań, by każdy projekt powodował coś więcej niż tylko efekt WOW.

...
©2021 InPhoTech. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.