Cyber projekt

Świat przyszłości tworzymy już dziś

Nowoczesne technologie są niezbędne, ale… potrafią być też złośliwe. Jak coś się zepsuje, to się zepsuje i nie ma zmiłuj. Gdy nie pomaga „włączyć i wyłączyć” lub „proszę sprawdzić czy urządzenie jest podpięte do zasilania”, wtedy przyjeżdżają ONI – pogromcy komputerów, monterzy kilometrów kabli i serwisanci „no nie działa, bo się zepsuło”. Ale nawet ci superbohaterowie potrzebują opieki brandingowej, a tu wkraczamy już my. Tworzenie stron internetowych dla firm z okolic Krakowa to dla nas przyjemność. Z doświadczenia wiemy, że w Małopolsce działają firmy, z którymi aż chce się współpracować, dlatego też z ochotą podjęliśmy się wyzwania pełnego brandingu dla serwisu komputerowego i sklepu z elektroniką Pro-kom.

...
Projekt logotypu

Pro-fesjonalne, Kom-puterowe

Na początku było logo i od niego się wszystko zaczęło. A gdy uznaliśmy, że było ono dobre, mogliśmy przejść do przygotowywania kolejnych elementów brand designu. Ale to właśnie logo było zaczątkiem wszystkiego. Dlatego też musiało zostać dopracowane w najmniejszych szczegółach – a my właśnie tym się zajmujemy, projektowaniem z dbałością o detale.

strona-internetowa-prokom5a.jpg
...
strona-internetowa-prokom6.jpg
...
strona-internetowa-prokom7.jpg
...
Hybryda strony i  kklepu internetowego

Rozbudowana baza wiedzy, prawie jak Wikipedia

Przyszedł czas na danie główne. Strona internetowa Pro-kom to podstawowe medium docierania do klientów z Małopolski, głównie z okolic Krakowa. Witryna została stworzona od zera na podstawie briefu i długich rozmów ze zlecającym. W efekcie powstała nie tylko onlinowa wizytówka firmy, ale przede wszystkim rozbudowana baza informacyjna, z której internauci mogą czerpać wiedzę garściami.

Wszystko i nic? Nie – tylko wszystkoWszystko i nic? Nie – tylko wszystkoSklep on-line zaprojektowaliśmy tak, by dosłownie kilkoma kliknięciami można byto zamówić dowolny produkt z oferty Pro-kom. Nowoczesne usługi wymagają wdrożenia nowoczesnych rozwiązań. Sklep internetowy zintegrowany ze stroną, to nie tylko składanie zamówień on-line, to także tańsza, szybsza i korzystniejsza obsługa oraz możliwość bycia na bieżąco z nowościami i promocjami.

strona-internetowa-prokom2.jpg
...
strona-internetowa-prokom3.jpg
...
strona-internetowa-prokom4.jpg
...
Artystyczny retusz

Lepsze jest przyjacielem dobrego

Upiększanie i ulepszanie to nieodłączny element marketingu. W ramach artystycznego retuszu nadajemy fotografii zupełnie innego charakteru: drapieżnego, odwołującego się do klimatu science fiction. Wszystko po to, by wydobyć z fotografii ukryty przekaz, który  mówi: masz do czynienia z firmą, która wie co robi, więc łap za telefon i... „who you gonna cal?” – Pro-kom!Upiększanie i ulepszanie to nieodłączny element marketingu. W ramach artystycznego retuszu nadajemy fotografii zupełnie innego charakteru: drapieżnego, odwołującego się do klimatu science fiction. Wszystko po to, by wydobyć z fotografii ukryty przekaz, który  mówi: masz do czynienia z firmą, która wie co robi, więc łap za telefon i... „who you gonna cal?” – Pro-kom!

strona-internetowa-prokom14.jpg
...
strona-internetowa-prokom15.jpg
...
strona-internetowa-prokom12.jpg
...
strona-internetowa-prokom11.jpg
...
strona-internetowa-prokom8.jpg
...
strona-internetowa-prokom9.jpg

więcej projektów w dziale kunszt / retusz artystyczny

...
Ikony & infografiki

Wiedza w pigułce, informacje w tabletce

Gdybyśmy tu napisali wypracowanie na kilka stron, nikt by tego nie przeczytał, prawda? A gdy informacje mają charakter krótkich zdań, okraszonych piktogramami i grafiką, są znacznie bardziej przystępne dla odbiorcy. Na tworzonych przez nas stronach i we wszystkich materiałach, stosujemy taką formę graficzno-tekstowego przedstawiania najważniejszych informacji. W infografikach tkwi siła przekazu.

strona-internetowa-prokom5.jpg
...
Zakończenie projektu

Go-go power… Pro-kom

Teraz mogą lecieć do roboty, ratując ludzkie komputery, podpinając telewizję, nagłaśniając imprezy i będąc na każde wezwanie. To oni stoją na straży bezpieczeństwa i porządku w cyber- i realnym świecie. My projektujemy strony internetowe, oni czuwają i są gotowi na natychmiastową ingerencję, gdy coś, gdzieś się zepsuje. Choć oczywiście to niejedyne ich usługi. Sprawdźcie co mają do zaoferowania, a przy okazje obejrzyjcie serwis www, sklep internetowy, zdjęcia i materiały, które przygotowaliśmy.

...
©2021 InPhoTech. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.