Wstęp do zadowolenia

Projekt smakowity jak aromatyczna LACAVA

Nic nie daje takiego powera z rana, jak filiżanka wyśmienitej, mocnej kawy. No, chyba że jest to projekt przygotowywany właśnie dla producenta kawy, wtedy wydajność idzie nie 100% a 200% w górę. Stworzenie strony internetowej dla palarni kawy w Warszawie, było wyzwaniem. To marka klasy premium (kto spotkał się już z ich produktami, ten o tym wie), branding musiał więc być też premium. Tym bardziej byliśmy podekscytowani nadchodzącym zadaniem do wykonania. Całość prac była bardzo rozbudowanym projektem, uwzględniającym design marki, począwszy od zaprojektowania logo i całego brandu, wykonania strony www, a skończywszy na niepowtarzalnej sesji zdjęciowej z zawodowymi modelami. Pracy było sporo, a efekt? Oceńcie sami!

strona-internetowa-lacava1.jpg
...
Projekt logotypu

Jak palona kawa

Ogniste, pikantne i dobrze wypalone. Logo, które nie tylko „jest”, ale roztacza wokół siebie aurę i aromat kawy i wywołuje pozytywnie energetyczne skojarzenia. Projekt logo musiał być dopieszczony do granic możliwości, gdyż ten element będzie się później przewijał na wszystkich materiałach firmowych, jakie przygotowaliśmy dla marki. To musiało po prostu się udać.

strona-internetowa-lacava6.jpg
...
strona-internetowa-lacava7.jpg
...
Brand design

Poznajesz po smaku, ale kupujesz oczami

Kawę, tę najlepszą można rozpoznać po nieziemskim aromacie i smaku. Jednak zanim ją kupisz i spróbujesz, coś musi przecież wpłynąć na Twoją decyzję, prawda? Co w takim razie musi się stać, by kupić LaCavę pierwszy raz? Musisz TO zobaczyć. Projekty opakowań, ulotek, katalogów, materiałów firmowych i marketingowych. To wszystko ma chwycić konsumenta za serce.

strona-internetowa-lacava11.jpg
...
strona-internetowa-lacava12.jpg
...
strona-internetowa-lacava13.jpg
...
strona-internetowa-lacava14.jpg
...
Strona internetowa

Pozytywnie naenergetyzowana

Witryna nudna jak flaki z olejem? Nic z tych rzeczy. Poznaj ciemną (ale jasną) stronę mocy i przekonaj się, jak może wyglądać nowoczesna strona www – również Twoja. Projektowanie strony internetowej dla tej firmy to była czysta przyjemność, ale też wyzwanie, któremu podołaliśmy. To rozbudowany serwis łączący w sobie wizytówkę, blog i sklep on-line.

Zaglądasz do puszki z kawą, a tam pusto? Znamy ten ból. Na szczęście od czego jest internet? Wchodząc do sklepu on-line, kilkoma kliknięciami możesz uzupełnić zapasy, a paczka z aromatyczną kawą dotrze do Ciebie w trymiga. Już my się o to postaraliśmy, projektując intuicyjny i bezawaryjny system wspomagania zakupów. Klik, klik i można już usiąść przy filiżaneczce czarnego napoju

strona-internetowa-lacava2.jpg
...
strona-internetowa-lacava3.jpg
...
strona-internetowa-lacava4.jpg
...
strona-internetowa-lacava5.jpg
...
Retusz realistyczny

Sesja z modelami i naszą wyobraźnią

Żadne stocki i żadne banki zdjęć. Chcieliśmy być autentyczni w całym przekazie, dlatego przygotowując fotografie do wykorzystania w materiałach reklamowych zorganizowaliśmy sesję fotograficzną z zawodowymi modelami. A po sesji zdjęciowej, zaprzęgliśmy do pracy naszą kreatywność i programy graficzne, ale tak by na zdjęciach zachować 100% autentyczności.

strona-internetowa-lacava15.jpg
...
strona-internetowa-lacava16.jpg
...
strona-internetowa-lacava17.jpg
...
strona-internetowa-lacava18.jpg

więcej projektów w dziale kunszt / fotom anipulacje

...
Ikony & infografiki

Informacje jak kawa instant...

...podane w skondensowany sposób. Infografiki są łatwe do przyswojenia, szybko się je ogarnia i nie nudzą, jak ściana tekstu. To takie informacje w pigułce, jak kawa rozpuszczalna: zalewasz i gotowe. Aby uzupełnić i nadać przejrzystości ofercie przygotowaliśmy właśnie takie piktogramy, ikony i infografiki na stronę i do sklepu.

strona-internetowa-lacava8.jpg
...
Słowo na koniec

Puszczamy energię w świat

Jedna kawka, druga kawka, trzecia, filiżanka, kubek, wiadro… już przestaliśmy liczyć ile tego zeszło podczas tworzenia strony internetowej dla sklepu LaCava w Warszawie. Wiemy tylko, że było tego sporo, ale opłacało się. To jeden z tych projektów, który dał nam mnóstwo satysfakcji i energii do działania na przyszłość. Chcemy tą energią podzielić się z Wami: naszymi klientami i kawoszami, doceniającymi wyrazisty smak kaw klasy premium.

...
©2021 InPhoTech. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.