Założenia i cele projektu

Logo silne, że hej!

Ten projekt to był jednostrzałowiec, ale za to jaki! Musieliśmy przygotować podwaliny pod brand nowych napojów energetycznych Zbójecka Siła. Nasz team został poproszony o stworzenie logo, które będzie wyglądało dobrze i na etykiecie i na stronie internetowej. Silnego, godnego harnasia i takiego, że każdy będzie wiedział, że to jest dokładnie to, czego potrzebuje, by z większą energią zbójować po górach i dolinach. Na początku myśleliśmy, że to drink jak drink; taki sam jak każdy inny. Ale gdy tylko go spróbowaliśmy, wiedzieliśmy już, że to coś nowego. Napój daje takiego poweru, że sam Janosik chciałby go spróbować, wtedy na pewno by nie dał się powiesić. Ale dość już gadania, trza iść na baciarkę, a wam pozostawiamy do oceny logo, które mieliśmy przyjemność zaprojektować.

zbojecka-kompozycja.jpg
...
Projekt logotypu

Ni ma siły na zbója

Męskie, ostre jak góralska siekiera, przyciągające jak wzrok zbójnika. Takie właśnie powinno być logo dla tego wyjątkowego napoju energetycznego. Nie mogło być zresztą inaczej skoro nazywa się Zbójecka Siła. Ten napój piłby nawet Superman do spółki z Batmanem! A znakiem wywoławczym dla superbohaterów, zamiast bat-sygnału mogłoby być to logo.

logo-zbojecka-white-black.jpg
...
logo-zbojecka-color-black.jpg
...
logo-zbojecka-wood.jpg
...
logo-zbojecka-artwall.jpg
...
Podsumowanie wykonanych działań

No to się nam udało

Każdemu wykonywanemu przez nas projektowi graficznemu czy stronie internetowej poświęcamy się bez reszty, nieważne czy siedziba firmy znajduje się w Krakowie czy Gdańsku, mieście czy miasteczku, czy to duża korporacja czy mała działalność rodzinna. Także i tym razem tak było. Praca nad tym zleceniem była wymagająca i wyczerpująca, ale na szczęście mieliśmy do dyspozycji cały zapas napojów energetycznych, po których dostaliśmy takiego kopa, że raz-dwa poradziliśmy sobie z zadaniem. Mamy tylko nadzieję, że po skosztowania Zbójeckiej Siły nie wszyscy pójdą zbójować, bo nie chcielibyśmy wywołać zamieszek i rozrób. Pamiętajcie: pijcie rozważnie!

...
©2021 InPhoTech. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.