Mocny start

Modyfikacje, wariacje i inne sytuacje

Niektóre zlecenia wymagają pracy od podstaw, inne to zabiegi czysto estetyczne, których celem jest odświeżenie identyfikacji wizualnej, nadanie jej ostatecznych szlifów i delikatny rebranding. Tak było w przypadku projektu dla WK Design. Poproszono nas o projekt loga oraz odświeżenie tekstów na stronie firmowej. Cieszymy się, że to właśnie nam dano szansę wykazania się, chociaż  tworzeniem stron internetowych i grafik w województwie małopolskim zajmuje się tyle firm. Podstawę już mieliśmy, ale to od nas zależało czy ostateczny efekt powali odbiorcę na kolana. Nie, wróć! Potrzebowaliśmy coś takiego, co sprawi, że klient będzie zbierał szczękę z podłogi. I to zadziałało, choć mamy nadzieję, że żadne kolana, ani szczęki nie ucierpiały podczas późniejszej działalności firmy.

wk-kompozycja.jpg
...
Projekt logotypu

Efektowne, mocne i minimalistyczne

Takie logo musieliśmy zaprojektować. To był ten element, który należało wykonać od zera, opierając się tylko na wizji klienta i profilu działalności. Postawiliśmy na estetykę i prostotę, bo to zawsze najlepiej przemawia do świadomości odbiorcy. Im bardziej skomplikowany projekt, tym cięższy w zapamiętaniu. Tego loga nie zapomni nawet sklerotyk, a co dopiero świadomy odbiorca.

logo-wk-white-black.jpg
...
logo-wk-silver.jpg
...
logo-wk-steel.jpg
...
logo-wk-wood.jpg
...
Czy wszystko się udało?

Co u dużo pisać – tak!

Nieważne ile pracy musimy włożyć w opracowywanie elementów identyfikacyjnych, czy tworzenie strony internetowej każda firma dla nas jest tak samo ważna, niezależnie czy jej siedziba znajduje się w Warszawie, Krakowie czy Poznaniu. Zawsze jest nam miło, gdy wiemy, że nasze starania nie poszły na marne. Zaproponowane przez nas modyfikacje zostały przyjętne z entuzjazmem i wprowadzone w życie. Był to jeden z tych fajnych, szybkich i ciekawych projektów, który choć rozmiarowo niewielki, odgrywał ogromną rolę w ogólnym brandingu firmy. Dziś już wiemy – udało nam się. Nieważne ile pracy musimy włożyć w opracowywanie elementów identyfikacyjnych, czy tworzenie strony internetowej każda firma dla nas jest tak samo ważna, niezależnie czy jej siedziba znajduje się w Warszawie, Krakowie czy Poznaniu. Zawsze jest nam miło, gdy wiemy, że nasze starania nie poszły na marne. Zaproponowane przez nas modyfikacje zostały przyjętne z entuzjazmem i wprowadzone w życie. Był to jeden z tych fajnych, szybkich i ciekawych projektów, który choć rozmiarowo niewielki, odgrywał ogromną rolę w ogólnym brandingu firmy. Dziś już wiemy – udało nam się.

...
©2021 InPhoTech. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.