Szybki początek

Rozpierająca nas energia musiała znaleźć ujście

To już nie pierwszy branding związany z napojami energetycznymi. Ale ponieważ każda praca jest inna, i każda wymaga odrębnego podejścia, również w tym przypadku nie mogło być inaczej. Mocne, nieszablonowe i porywające projekty są naszą specjalnością. Lubimy bawić się formą, treścią i przekazem. Każdy projekt jest nowym wyzwaniem i wymaga od nas zastosowania różnych podejść i technik. Praca nad brand designem dla marki Umbos z Warszawy to jedno z ciekawszych wyzwań, z którymi niedawno musieliśmy się zmierzyć. Tym razem nie chodziło jednak o projekt strony internetowej lecz o przygotowanie logo dla napojów energetycznych, sygnowanych tą marką. Przystępując do zadania czuliśmy się pozytywnie nakręceni. Wiedzieliśmy, że ta energia musi gdzieś znaleźć ujście. I znalazła...

umbos-kompozycja.jpg
...
Projekt logotypu

100% energii w znaku graficznym

Kreacja bierze się z inspiracji, a inspiracja z pomysłu, a pomysł z… naszych głów przepełnionych energią kofeiny i tauryny. Nic więc dziwnego, że logo, które było owocem tej kreacji, napędzanej taką mocą musiało być pozytywnie zakręcone, przyciągające i po prostu mega. Pracowaliśmy dniem i nocą, by wreszcie móc zaprezentować ostateczne dzieło – logo, które znajdzie się na puszkach z napojami oraz w materiałach reklamowych brandu.

umbos-1.jpg
...
umbos-2.jpg
...
Szybki koniec

Ale efekty będą widoczne jeszcze dłuuuugo

W przypadku kawy działanie energetyzujące trwa krótko, w przypadku napojów energetycznych z tauryną, znacznie dłużej. Nasz projekt logo to właśnie taki zastrzyk energetycznego napoju dla marki – wchodzi szybko, a efekt utrzymuje się naprawdę długo. Lubimy brać udział w tego typu pracach – niby niewielkich, niby niewymagających, a jednak stawiających przed nami spore wyzwanie. Nie zawsze musi chodzić o stworzenie strony internetowej, czasami wystarczy tylko logo i projekt identyfikacji wizualnej, ale zawsze musi być to coś na najwyższym światowym poziomie.

...
©2021 InPhoTech. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.