Plan projektu

Spójrzmy na to inaczej...

Czasami podejście do jakiegoś problemu z innej perspektywy, otwiera zupełnie nowe ścieżki, a powyższe wyrażenie nabiera jeszcze głębszego sensu, zwłaszcza gdy chodzi o projekt loga dla hurtowni optycznej. Opracowywanie takiego logo wygląda zupełnie inaczej niż choćby tworzenie stron internetowych. W grafice należy zawrzeć to, co najważniejsze, by trafiło do odpowiedniej grupy docelowej – mieszkańców województwa śląskiego. Aby dobrze wykonać swoje zadanie, musieliśmy zadać sobie pytanie: co w najlepiej odzwierciedli działalność firmy? Okulary? To nudny i oklepany schemat. Po wielu próbach i koncepcjach, spojrzeliśmy na to inaczej; postawiliśmy na minimalizm i to był strzał w dziesiątkę. Nie, nie przecierajcie oczu ze zdumienia i nie zakładajcie okularów – to logo właśnie tak wygląda. Pozbawione zbędnych elementów graficznych, szlachetne w swej prostocie i łatwe do zapamiętania.

dt-kompozycja.jpg
...
Projekt logotypu

Siła tkwi w prostocie

Nie ma nic gorszego niż przeładowane, nieczytelne logo, którego nie sposób odtworzyć. Z tego względu przygotowaliśmy dla firmy D&T Brothers prosty i elegancki znak firmowy, podkreślający rodzinną przynależność marki. Tak jak bracia wspólnie uzupełniają się prowadząc hurtownię optyczną, tak i to logo nierozerwalnie łączy się z tożsamością marki.

logo-dt-white-black.jpg
...
logo-dt-color-black.jpg
...
logo-dt-cut.jpg
...
logo-dt-artwall.jpg
...
Podsumowanie współpracy

Spójrzmy na to jeszcze raz...

Wbrew pozorom projekty, wymagające zastosowania minimalizmu w zakresie formy i przekazu, wcale nie są najłatwiejsze do zrealizowania; wręcz przeciwnie – są bardzo trudne, gdyż wymagają odmiennego sposobu myślenia i podejścia do procesu tworzenia. Tu bardziej od tego "co" zostało przedstawione, liczy się "jak" to pokażemy. Odpowiedź na to, znajdziesz powyżej. Czy już wiesz, "jak" nam się to udało i jak trafiliśmy z ofertą do mieszkańców Wrocławia? Czy już wiesz, że jesteśmy najlepsi nie tylko jeśli chodzi o strony internetowe, ale także cały branding?

...
©2021 InPhoTech. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.