Opis projektu

Wymieniamy stare na nowe

Z pozoru proste prace często bywają najtrudniejsze. Zupełnie jak w komiksowych historiach, gdzie nic nie jest takie, jakim się na pierwszy rzut oka wydaje. Projektowanie stron to nasze główne, ale nie jedyne usługi. Tym razem chodziło wyłącznie o zaprezentowanie nowego logo oraz przygotowanie grafik dla firmy zajmującej się wymianą kryptowalut. A ponieważ bitcoiny zrobiły się ostatnimi czasy na topie, również na topie musiała być prezentacja stylistyczna giełdy kryptowalut BitBix. To był pojedynek pomiędzy siłą a myślą: czy siła tkwi w prostocie, czy w przemyślanym designie, a może w jednym i drugim? Przekonaj się i zobacz, co przygotowaliśmy.

szata-graficzna-bitbix1.jpg
...
Projekt logotypu

Superbohaterski znak rozpoznawczy

Czy wiesz, że każdy superbohater też ma swoje logo? Batman, Superman, Zielona Latarnia, Thor… wszyscy oni mają unikalny znak rozpoznawczy, który łączy wspólna cecha: są minimalistyczne; jeden znak, litera lub kształt, bez skomplikowanych udziwniaczy, bez przesadyzmu i ekstrawagancji. Tak właśnie powstają najlepsze loga godne superbohaterów i superbohaterskich firm. Tak właśnie powstało logo BitBix.

Każdy superbohater ma też swój kod porozumiewawczy, by zamiast przesyłać długie notatki i informacje, móc porozumiewać się ze sprzymierzeńcami w szybkiej, skrótowej formie. Właśnie taką funkcję pełnią infografiki – to skrótowe i klarowne dla każdego zbiory informacji oparte na grafice, ikonach, sloganach i tekstach

szata-graficzna-bitbix3.jpg
...
Projekt Graficzny

Nie tylko logiem marka się ubiera

Każdy superbohater ma swój znak rozpoznawczy, ale każdy ma też swój strój – outfit, po którym również jest rozpoznawalny. Elementy graficzne to właśnie taki strój dla firmy. Materiały do strony www, do katalogów, ulotek i produktów marketingowych, grafiki koncepcyjne i marketingowe – to wszystko są właśnie takie elementy stroju dla marki. Ubioru, który my przygotowaliśmy; skrojonego na miarę potrzeb odbiorcy.

szata-graficzna-bitbix2.jpg
...
szata-graficzna-bitbix2a.jpg
...
Szczęśliwe zakończenie

Jak w historiach komiksowych – musi być happy ending

Każda praca jest inna i każda wymaga innego zakresu działań. Czasami jest to tworzenie stron internetowych, a czasami – jak w tym przypadku tylko przygotowanie elementów graficznych, ale za to na najwyższym poziomie. Wszystko po to, by współpraca zakończyła się obopólnym happy endem – zupełnie jak w fantastycznych opowieściach, gdzie dobry zawsze zwycięża. W tym wypadku jednak nie było złoczyńcy, w tej historii brały udział jedynie pozytywne postacie. Każda praca jest inna i każda wymaga innego zakresu działań. Czasami jest to tworzenie stron internetowych, a czasami – jak w tym przypadku tylko przygotowanie elementów graficznych, ale za to na najwyższym poziomie. Wszystko po to, by współpraca zakończyła się obopólnym happy endem – zupełnie jak w fantastycznych opowieściach, gdzie dobry zawsze zwycięża. W tym wypadku jednak nie było złoczyńcy, w tej historii brały udział jedynie pozytywne postacie.

...
©2021 InPhoTech. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.