Początek projektu

Niemiecka jakość – nabiera nowego znaczenia

Chociaż zawsze z jednakową dokładnością podchodzimy do wszystkich naszych zadań, a na projektowaniu stron internetowych znamy się wyjątkowo dobrze, zdarzają się takie projekty, które wymagają od nas wyjątkowej precyzji, wyczucia i umiejętności zachowania estetyki. Nie ma tu miejsca na żadne przypadkowe linie czy kształty; każdy element musi zostać szczegółowo zaplanowany i odwzorowany. Tak było w przypadku projektu logo dla firmy BBCARS, zajmującej się mechaniką niemieckich samochodów. To musiało być coś, co przekona klienta, że w tym warsztacie jego samochód zostanie dopieszczony, tak jak my dopieściliśmy to logo. Podeszliśmy do prac kompleksowo, by zaspokoić bardzo wygórowane oczekiwania co do logo.

bbcars-kompozycja.jpg
...
Projekt logotypu

Jak pokazać luksus w jednej ilustracji?

Głównym założeniem podczas projektu znaku firmowego, było przedstawienie firmy, jako tej, zajmującej się czymś więcej niż zwykłą mechaniką samochodową. Potrzebowaliśmy czegoś, co ma w sobie odrobinkę artyzmu, tajemniczości, a to wszystko spięte ekstrawagancką otoczką. Stąd czarno-złota kolorystyka i szlachetna kreska. W efekcie stworzyliśmy logo godne nie zwykłego warsztatu, lecz salonu spa dla samochodów.

logo-bbcars-white-black.jpg
...
logo-bbcars-black-white.jpg
...
logo-bbcars-gold.jpg
...
logo-bbcars-cut.jpg
...
logo-bbcars-stamp.jpg
...
Koniec projektu

Wcieliliśmy się w narratora opowieści

Każda firma ma swoją niesamowitą, przejmującą historę, którą opowiadają albo projekty strony internetowej, albo loga, albo inne elementy identyfikacji wizualnej. Dlatego podczas współpracy i wykonywania logo, chcieliśmy ją przedstawić w krótkim, jednoobrazkowym przekazie. To logo jest nie tylko częścią identyfikacji wizualnej, jest opowieścią. Więc rozsiądź się wygodnie drogi czytelniku, spójrz na ten obraz i powiedz nam, co widzisz...?

...
©2021 InPhoTech. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.