Idea projektu

Daliśmy czadu na całego

Mamy doświadczenie w tworzeniu stron internetowych oraz opracowywaniu identyfikacji dla firm z Bielska-Białej i wiemy, że niektóre prace wymagają stonowanego i bezpiecznego podejścia. Są również takie, w których można pobawić się koncepcją, zapomnieć o utartych schematach i postawić na luz. I właśnie ta druga koncepcja sprawdziła się przy współpracy z marką Husar. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż motocross team tworzą przede wszystkim ludzie młodzi, pełni pasji i energii. Naszym zadaniem było przygotowanie elementów identyfikacji dla pasjonatów sportów motocyklowych. Pan Krzysztof zlecił nam wykonanie logo drużyny oraz klubowych koszulek. Zadanie bardzo fajne, ale wymagające sporej dawki kreatywności.

husar-kompozycja.jpg
...
Projekt logotypu

Żeby było czuć dynamizm

Znak teamu motocyklowego nie może być ani nudny, ani statyczny. Powinien się kojarzyć z motocyklami i nawiązywać do nazwy firmy – taki oto brief dostaliśmy od klienta. W trakcie burzy mózgów zostało wyłonione kilka najlepszych propozycji, z których następnie przygotowaliśmy to logo –  niepowtarzalne, drapieżne i tajemnicze.

logo-husar-white-black.jpg
...
logo-husar-color-black.jpg
...
logo-husar-steel.jpg
...
logo-husar-stitch.jpg
...
husar-brand-design.jpg
...
Firmowa koszulka

Znak rozpoznawczy teamu

Członkowie grupy biorą udział w wielu akcjach i eventach, stąd konieczność odpowiedniego wyróżnienia się spośród innych bywalców, a nic tak nie podkreśla przynależności, jak klubowa odzież. Przygotowaliśmy firmowe koszulki w dwóch kolorach, zapakowane w eleganckie, spersonalizowane opakowania z logiem drużyny.

husar-wear1.jpg
...
husar-wear2.jpg
...
husar-wear3.jpg
...
husar-wear4.jpg
...
husar-wear6.jpg
...
husar-wear5.jpg
...
Efekty udanej współpracy

To musiał być branding z pazurem

Motocross Team Husar to stowarzyszenie o wyrobionej już świadomości marki wśród swoich odbiorców. Jednak do tej pory brakowało im tego "czegoś". Na życzenie pana Krzysztofa przygotowaliśmy właśnie taki, nieco drapieżny, ale nieprzesadzony projekt logo i koszulek firmowych, które mamy nadzieję, korzystnie wpłyną na rozwój marki i wzrost popularności nie tylko wśród zagorzałych fanów, ale także wśród osób, które jeszcze nie miały okazji jej poznać. Cieszymy się, że spośród tylu firm zajmujących się tworzeniem stron internetowych, Motocross Team Husar postawił na nas, pozwalając nam uczynić się jeszcze bardziej rozpoznawalnym nie tylko w okolicach Bielska i województwa śląskiego.

...
©2021 InPhoTech. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.