Jak to się wszystko zaczęło?

W zdrowym duchu zdrowe ciało?

Hmm… właściwie to odwrotnie szło, ale firma Aseret, dla której mieliśmy okazję stworzyć elementy brandingu, zajmuje się właśnie leczeniem ducha. A gdy umysł i wewnętrzne „ja” jest sprawne, wtedy również organizm lepiej funkcjonuje. Chociaż mieliśmy tylko częściową przyjemność poznania wszystkich zalet EEG Feedbacku, musimy przyznać, że pracowało nam się niezwykle dobrze i efektywnie. I tak w luźnej atmosferze, przy kojących dźwiękach muzyki relaksującej, staraliśmy się nadać kształtu oprawie wizualnej tejże marce. Można powiedzieć, że projekt ten był odprężającą podróżą w głąb samych siebie, a dzięki temu, że projektowanie stron internetowych i opracowywanie identyfikacji graficznej nie ma przed nami tajemnic, mogliśmy dać klientowi dokładnie to, czego potrzebował.

aseret-kompozycja.jpg
...
Projekt logotypu

Wejdź do Matrixa

W autoprogramowaniu duszy i umysłu jest coś magicznego, coś z science-fiction i coś pociągającego, a to znaczy, że logo firmy zajmującej się takimi praktykami, powinno być utrzymane w podobnym tonie. Musi też budzić pozytywne skojarzenia, by odbiorca nie czuł się zaniepokojony, faktem dokonywania „zmian” w jego głowie. Mając to na uwadze zaproponowaliśmy takie oto logo.

logo-aseret-white-black.jpg
...
logo-aseret-black-white.jpg
...
logo-aseret-color.jpg
...
Dokumenty firmowe

Poznaj markę, poznaj siebie

Dokumenty firmowe oraz wszelkie materiały, mające na celu wzbudzić w odbiorcy zainteresowanie zostały przez nas zaprojektowane z niezwykłą precyzją, tak aby klient wiedział, że ma do czynienia z nietypową firmą. Przygotowaliśmy zestaw brandingowy, będący jak czerwona pigułka z Matrixa – jeśli weźmiesz, świat już nigdy nie będzie taki sam.

brand-aseret1.jpg
...
brand-aseret2.jpg
...
brand-aseret3.jpg
...
brand-aseret4.jpg
...
Kilka słów na zakończenie

Ten projekt pozwolił nam spojrzeć na siebie z innej strony

Każde nowe doświadczenie czegoś nas uczy i nieinaczej stało się w tym przypadku. Już sama praca nad tą niecodzienną ofertą, była wielce poczucająca i dowiedzieliśmy się wiele o samodoskonaleniu oraz rozwoju osobistym. Dzieki temu byliśmy w stanie przygotować nietuźinkowy brand design dla firmy Aseret, która naszym zdaniem zasługuje na wyjątkowe uznanie. Niezmiernie się cieszymy, że to właśnie nam powierzyli opracowanie loga i dokumentów firmowych, choć przecież w okolicach Katowic brandingiem i tworzeniem stron internetowych zajmuje się tyle znakomitych firm. Oby częściej zdarzało nam się pracować nad tak ciekawymi rzeczami. Każde nowe doświadczenie czegoś nas uczy i nieinaczej stało się w tym przypadku. Już sama praca nad tą niecodzienną ofertą, była wielce poczucająca i dowiedzieliśmy się wiele o samodoskonaleniu oraz rozwoju osobistym. Dzieki temu byliśmy w stanie przygotować nietuźinkowy brand design dla firmy Aseret, która naszym zdaniem zasługuje na wyjątkowe uznanie. Niezmiernie się cieszymy, że to właśnie nam powierzyli opracowanie loga i dokumentów firmowych, choć przecież w okolicach Katowic brandingiem i tworzeniem stron internetowych zajmuje się tyle znakomitych firm. Oby częściej zdarzało nam się pracować nad tak ciekawymi rzeczami.

...
©2021 InPhoTech. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.