Ekspresyjne obrazy

Retusz Artystyczny

Dokładnie ten sam obraz może mieć tysiąc znaczeń w zależności od sposobu jego przedstawienia, naświetlenia, nasycenia kolorami i zastosowania różnych technik fotograficznych. Radość, zaduma, zaciekawienie, uczucie pragnienia… to emocje, które są niezbędne do tego, by poruszyć serce klienta. Zwykłymi zdjęciami nie uzyskasz takich efektów, ale od czego masz nas!? Potrafimy dokonać cudów za pomocą programów graficznych, wykonując profesjonalny, artystyczny retusz podkreślający najważniejsze cechy prezentowanego produktu. Podkręcamy zdjęcia tak, by wyglądały lepiej, smaczniej, ciekawiej i bardziej przekonująco. Dobieramy stylistykę do charakteru firmy. A do Ciebie co bardziej pasuje: styl science fiction, poważny biznesowy czy lukrowany?

Zdjęcia poddane retuszowi są atrakcyjniejsze i przyciągają wzrok skuteczniej niż takie zwyczajne, bez żadnej obróbki. Dodatkowo podczas procesu przerabiania fotografii optymalizujemy ich wielkość bez utraty jakości, dzięki czemu obrazy wyglądają tak samo dobrze, a zajmują mniej miejsca na stronie. Szybsze ładowanie witryny to kolejna zaleta! Spójrz na powyższe obrazy i powiedz: które Ci się bardziej podobają?

...
Unikalny styl

oraz szczypta efektów

Wyobraź sobie scenerię jak z filmu science fiction, gdzie nowoczesne technologie są na porządku dziennym – robotyka, sztuczna inteligencja, zaawansowane badania medyczne, manipulacje DNA… Wyobraź sobie świat w ciężkim klimacie noir, gdzie wszystko spowite jest cieniem, a tylko pewne charakterystyczne elementy wyróżniają się kolorystycznie np. soczysta czerwień, żółć lub zieleń. Wreszcie wyobraź sobie zupełnie inny, kolorowy świat, pełen nasyconych barw, pejzaży i zapierających dech w piersiach widoków. Właśnie takie efekty pragniemy osiągnąć tworząc artystyczne fotomanipulacje zdjęć i retuszując je w niecodzienny, kreatywny sposób. Nie tworzymy zdjęć, my tworzymy całe światy oparte na pewnych założeniach. Światy zaklęte w nieruchomym obrazie...

Artystycznemu retuszowi poddajemy zdjęcia, które następnie staną się częścią strony www, katalogu ofertowego, ulotki lub broszury. Zawsze dobieramy taki styl, by komponował się z ideą i założeniami marki, a jednocześnie by to właśnie fotografie tworzyły unikalny styl, charakterystyczny tylko i wyłącznie dla konkretnej marki. To dzięki artystycznym przeróbkom zdjęć, nasze strony wyglądają tak, a nie inaczej. Chcesz przekonać się co możemy dla Ciebie zrobić w tej kwestii? Nic prostszego. Skontaktuj się z nami, a my już zajmiemy się resztą.

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
©2022 InPhoTech. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.