Atrakcyjna strona

Nowoczesny design

Nuda, sztampa, powtarzalność… nie, tego u nas nie znajdziesz. Dbamy o to, by każdy z projektów wykonywany był nieszablonowo, z pomysłem, ale według standardów i wymagań klienta. Dokładnie ustalamy każdy aspekt prac, począwszy od kwestii czysto technicznych, skończywszy na oprawie wizualnej. Nasze strony, zaprojektowane w technologii RWD, charakteryzują się nowoczesnym, ciekawym designem, który zachęci użytkowników do pozostania na dłużej i zagłębienia się w ofercie. Atrakcyjna internetowa wizytówka firmy to podstawa w komunikacji z klientami, a jak wiadomo dobre wrażenie można zrobić tylko raz… podobno, bo nowoczesny design naszych stron robi doskonałe wrażenie za każdym razem.

nowoczesny-design1.jpg

Jak to się dzieje, że każda strona jest inna? Przede wszystkim, zanim zaczniemy pracę, zbieramy dokładny wywiad i brief od klienta, by poznać jego oczekiwania względem witryny. Dopiero, gdy jesteśmy na 100% pewni tego, co oczekuje od nas zleceniodawca, i dopiero gdy mamy już pewną, wstępną koncepcję, zabieramy się do pracy. Korzystamy z nowoczesnych narzędzi designerskich, pozwalających nam na osiąganie czegoś WIĘCEJ. Stosujemy innowacyjne rozwiązania, urozmaicamy witryny foto manipulacjami i infografikami; sprawiamy że atrakcyjna oferta staje się jeszcze atrakcyjniejsza. Niby nie powinno się oceniać książki po okładce, ale doświadczenie mówi nam, że to właśnie okładka przyciąga najmocniej!

...
Porywający storytelling

Dynamiczne slajdy & animacje

Dobra strona www to taka, która nie tylko sprzedaje, ale przede wszystkim wzbudza emocje, skłania do przemyśleń i przyciąga. Jednym z najskuteczniejszych sposobów na zainteresowanie klienta działalnością firmy jest storytelling, czyli przedstawienie oferty poprzez opowieść. Nie gramy na emocjach, my je tworzymy, a początkowy slider jest do tego idealnym miejscem. Wyobraź sobie, że wchodzisz na czyjąś stronę i zamiast kolumn zbitego tekstu, masz okazję śledzić losy bohaterów zaklętych w ruchomych obrazach. Pociągająca wizja, prawda? Taki prolog stanowi perswazyjne wprowadzenie do oferty i zachętę, by dowiedzieć się więcej.

projekt-strony-internetowej-carlexdesign-4.jpg

Nowoczesny marketing wymaga nowoczesnego podejścia. Suche przedstawianie oferty i faktów już nikogo nie bawi i nie zainteresuje. Takie bla bla o ofercie jest po prostu nieciekawe. Dlatego tworząc stronę internetową stawiamy na zupełnie inne podejście: na opowiedzenie jakiejś historii związanej z marką i jej historii oraz przyszłości. Z tą jedna różnicą, że ta historia to nie wymyślona bajka, tu wszystko jest prawdą. Aby storytelling był skuteczny i wiarygodny musi być oczywiście poparty jakimiś dowodami, najlepiej w postaci fotografii, fotomanipulacji i infografik zwieńczających ofertę.

...
Przyciągające wzrok

Infografiki & stylizacje nagłówków

Przeglądanie tekstów na monitorze różni się od tego, do czego jesteśmy przyzwyczajeni z książek i gazet. Podstawą szybkiego czytania w internecie jest skanowanie tekstu i zatrzymywanie wzorku jedynie na wyróżniających się fragmentach. Takimi „przyciągaczami oczu” mogą być graficzne elementy nagłówków oraz infografiki. Połączenie tekstu ze zdjęciami, piktogramami lub grafikami daje wspaniałe rezultaty i znacznie wydłuża czas spędzony na stronie, a przecież chodzi właśnie o to, by zatrzymać użytkownika na tyle długo, aby zdążył zapoznać się z całą ofertą.

camdivision-strona-internetowa-5.jpg

Każda infografika może być osobną historią; może być też instrukcją lub skrótowo przedstawioną ofertą. Możliwości, jakie drzemią w tej formie przedstawiania informacji są nieograniczone. A jeśli dodać do tego jeszcze atrakcyjne, stylizowane nagłówki stanowiące wstęp do szerzej opisanych sekcji strony – otrzymujemy przepis na to, jak w kilku krokach zrobić przyciągającą, zwalającą z nóg ofertę. Nasze infografiki i stylizowane nagłówki przyciągają wzrok nie tylko na stronach www, ale też w katalogach, ulotkach i broszurach.

...
Przyciągające teksty

Copywriting & copy extending

Na dobrą stronę sprzedażową składa się wiele czynników. O jej sukcesie decyduje nie tylko wykonanie, funkcjonalność i atrakcyjny wygląd, ale również sposób przedstawienia oferty. Teksty są jednym z najważniejszych elementów, wpływających na decyzje zakupowe. Z tego względu warto, aby były nie tylko zoptymalizowane pod kątem pozycjonowania, ale przede wszystkim interesujące dla odbiorcy. Stworzymy dla Ciebie zupełnie nowe treści w ramach usługi copywritingu lub przerobimy te już istniejące, by lepiej dopasować je do odświeżonego designu strony. Treści, które chcemy Ci zaproponować angażują czytelnika, pozwalają lepiej poznać historię firmy i wzbudzają nieodpartą chęć dokonania zakupu!

strona-internetowa-lorin1.jpg

Tekst towarzyszył nam niemal od zarania dziejów i będzie towarzyszył do końca ludzkości. I chociaż coraz mocniejszy akcent stawia się na graficzno-filmowe treści, a także porozumiewanie się za pomocą ikonek i emotek, to jednak zwykłego tekstu jeszcze długo nic nie zastąpi. To on stanowi środek przekazu, no bo jak inaczej przedstawić ofertę – bez słów się nie da. Każda strona otrzymuje od nas profesjonalną oprawę tekstową pisaną przez zawodowego copywritera. Nagłówki, hasła, teksty, infografiki – to wszystko wiąże się ze sobą. Grafika z tekstem, tekst z grafiką, a to wszystko połączone kodem – jak stare dobre małżeństwo.

...
Wezwanie do działania

Stylizowany formularz kontaktowy

Jednym z najbardziej niedocenianych elementów na stronie internetowej jest formularz kontaktowy. Zazwyczaj traktowany jest po macoszemu i stanowi najmniej ciekawą część witryny. Ot zwyczajne okienko do wysyłania wiadomości. My podchodzimy do tego zupełnie inaczej. Kontakt jest zwieńczeniem całej operacji zachęcenia klienta do zakupu. To właśnie w tej zakładce klient najczęściej ostatecznie decyduje się na skorzystanie z oferty lub na opuszczenie strony. Z tego względu formularz kontaktowy musi stanowić mocne wezwanie do podjęcia działania. Pracując nad stronami przygotowujemy dopasowany do designu i charakterystyki firmy formularz, który skutecznie zachęci użytkownika do wysłania wiadomości.

studio-projektowe1f.jpg

Pozyskuj klientów skuteczniej, docieraj do nich z ofertą, zachęć do subskrypcji newslettera, zaproś na fanpage – to wszystko pomożemy Ci osiągnąć, projektując przyjazny i przyciągający formularz kontaktowy, nawet nie wzywający, a wołający do działania. Nie nachalnie, niczym wyskakujące okienka; delikatnie z klasą, lecz skutecznie. Bo siła tkwi w tym, by wiedzieć jak stworzyć wyważone Call to action i jak popchnąć odbiorcą w odpowiednim kierunku tak, by myślał, że to on sam, z własnej woli, tak z ciekawości kliknął w odpowiedni button.

...
Szybsze i sprawniejsze przeglądanie

Optymalizacja strony internetowej

Nic tak nie denerwuje jak długi proces ładowania. Czekasz i czekasz, i czekasz, aż w końcu niecierpliwisz się i opuszczasz stronę. Jeśli masz podobne doświadczenia, to nie licz na to, że inaczej będą postępować Twoi klienci. Natychmiastowe ładowanie i brak „zacięć” w funkcjonowaniu witryny to nie tylko kwestia estetyki, gdyż w ogromnym stopniu może zaważyć na konwersji. Podczas procesu optymalizacji zmniejszamy objętość zdjęć bez strat w jakości, a także poprawiamy kod strony i elementy wpływające na łatwość poruszania się po witrynie. Zdając się na nasze doświadczenie i umiejętności, otrzymasz stronę z turbodoładowaniem!

Drugi obraz zajmuje 300% mniej miejsca i 300% szybciej się ładuje. Czy potrafisz dostrzec różnicę w jakości ?

kompresja1.jpg
Oryginał - 0% kompresji = 242 kb
kompresja2.jpg
Po optymalizacji - 60% kompresji = 79 kb

Drugi obraz zajmuje 300% mniej miejsca i 300% szybciej się ładuje. Czy potrafisz dostrzec różnicę w jakości ?

...
©2022 InPhoTech. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.